Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. szenvedek. Mi segíthe...

S. O. S. szenvedek. Mi segíthet? Megy a hasam.

Figyelt kérdés
Pár órával ezelőtt elkezdett fájni a hasam nagyon erősen, és nemrég elkezdett menni is. Folyamatosan mennem kell. Az előbb kb fél óráig a wc-n dekkoltam és nem múlik még mindig kell mennem és nagyon gyötör a hasfájás.. nem bírom. Hangosan morog a hasam vagy nem tudom hogy mondják ezt és nagyon erősen görcsölök. Egész este nem fogok aludni? Nem találok semmi hasfogót nagy hasfájásra való gyógyszert itthon. Mit csináljak? 17/l
2018. máj. 19. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hasfogó kéne elsősorban, hanem valami a hasfájásodra. A hasmenés úgyis elmarad ha nem lesz benned semmi. Nem hiszem hogy semmi nem lenne otthon. Nincs otthon egy szülőd se?

Ha semmi nincs, akkor a sima fájdalomcsillapítót is beveheted.

2018. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Görcsoldón, probiotikumon és széntablettán kívül sajna semmi.

Ha esetleg epegörcsöd van, akkor arra a borogatás/meleg fürdő is jó lehet enyhítésre.

2018. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ügyelet, esélyes, hogy bakteriális fertőzésed van
2018. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Kérjetek valakitől széntablettát és vegyél be legalább 4 db-ot egyszerre, reszelt alma is fogja kicsit a székletet és igyál sok folyadékot. A hasmenés szerintem éjszakára elmúlik. Ha a hasad alja is fáj, akkor orvoshoz kellene menni, mert vakbélgyulladás tünete is lehet a hasgörcs és a hasmenés.
2018. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sassszem ***** válasza:
Jobban vagy azóta?
2018. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!