Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nincs valóságérzetem, egész...

Nincs valóságérzetem, egész nap azt érzem leáll a szívem vagy elájulok. Ez csak pánik?

Figyelt kérdés

Naponta többször érzem úgy, hogy szédülök és mintha ami velem most megtörténik az nem is történne meg. Vagy mintha valami köd lenne a szemem előtt, vagy mintha álmodnék. Nem is tudom megmagyarázni. Volt olyan időszak, akikor elmúlt, de megint előjött. Nagyon zavaró. És félelmetes, egyszer ájulás előtt éreztem ilyet és ájulás után, úgyhogy mimdig amikor ezt érzem teljesen bepánikolok. Most is. Az előbb még rettentő fáradt, álmos voltam. Aztán előjött megint ez, mintha meg sem történne az, ami történik és most gyakorlatilag már a fáradságot sem érzem

Mi lehet ez??

Köszi,hogy elolvastad.



2018. máj. 23. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer általános iskolás koromban volt ilyen,azt hittem álmodom és néha nem értettem azt,hogy mit beszélnek nagyon ijesztő volt másnapra elmúlt de újra jelentkezett egyszer nyáron akkor elmentem biciklizni és segített a mai napig nem tudom mi volt ez,de azt mondják rossz közérzet.21/L
2018. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok! ajánlom neked a magne B6-ot.:)
2018. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tünet neve deperszonalizáció (DP). Ez egy mentális tünet, az agy csinálja, de nem veszélyes, nem káros. Leggyakrabban a szorongástól jön elő. Direktbe nincs rá gyógyszer, vagy terápia, meg kell nyugodni, és akkor egy idő után elmúlik. Legjobb ellene a figyelemelterelés.
2018. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szorongástól van
2018. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igen, lehet abban valami, hogy a szorongástól van. Viszont mostanában szinte minden nap bedobban egy nagyon a szívem, mint tegnap és abban a pillanatban szúr a szívem és szorít a mellkasom. Amikor elmúlik a bedobbanás akkor a szúrás, szorítás is.

Ma reggel pedig olyan zakatoló hangot adott ki. Nagyokat dobbant, mintha félredobbant volna és amikor rátettem a kezem, mintha valami zörgött volna rajta vagy ilyenek.

Nagyon félek, hogy ma meg fogok halni a suliba.

2018. máj. 24. 07:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez pánikrohamnak tűnik. Szedj magne B6-ot vagy B komplexet meg C vitamint. És nyugodj meg, de el mehetsz orvoshoz is hogy megnyugodj nincs semmi bajod.
2018. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!