Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Kéne félnem?...

Mi lehet a baj? Kéne félnem? Komoly gond? Tippek?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 hete fáj a torkom... voltam a haziorvosnal aki eloszor ospamoxot irt fel, de az nem segitett.. aztán kaptam cefzilt, amely kicsit ugyan segitett de nem sokat... a ket gyogyszer beszedese kozt jartam ful orr gegesznel is aki azt mondta elkuld egy vervetelre valamint egy nyaki ultrahangra mivel tapinthatoak a nyirokcsomoim.... a verkepen 3 eltero adat is volt : Monocyta százalék 9.2, RBC 4.7 es MHC 31. A nyaki ultrahangon megállapították hogy reaktiv nyirokcsomoim vannak a nyakam mind a 2 oldalan 24-25-26mm-esek. Visszamentem a ful orr gegeszhez aki azt mondta hogy helytelen testtartás miatt faj a torkom es hogy ez egy izomfajdalom... a torokfajasom nem mult... visszamentem a haziorvoshoz aki elkuldott a belgyogyaszatra ahonnan monoculosis gyanujával a maj ertekeit kerte a vervetelen es egy hasi ultrahangot... a hasi ultrahangon a doktorno semmit nem latott azt mondta minden rendben van... a verkepben GOT 130 volt a 46 helyett valamint a GPT 213 volt 40 helyett... a haziorvos azt mondta lehet ez antibiotikumok miatt is ezert elkuld meg egy vervetelre a jovoheten ahol a teljes verkepet keri ...

2018. jún. 1. 10:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Antibiotikum miatt nem értékelhető a vérképed, majd egy idő után egy újabb vérkép többet mond.
2018. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!