Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gegerak vagy mi lehet ez?

Gegerak vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Hetek vagy lehet, hogy inkabb honapok ota erdekes dolgot erzek a torkomban. Nem allando jellegu, par masodpercig erzem, ha erzem, de altalaban egy nap egyszer jelentkezik.

Olyan, mintha osszeszorulna a torkom, mintha folytogatnanak. Nem gatol semmiben, ha nyelek vagy megmozdulok el is mulik, tehat tudok enni inni, nem kohogok, nem is faj csak olyan szorito erzes es elegge aggaszt. Ahhoz hasonlo, mint mikor a sirastol gomboc erzes van a torokban, de nem teljesen olyan.

Olyan, mint mikor az ember olyan testhelyzetben van, hogy megfeszul a nyaka, pl ha teljesen hatrahajtom a fejem amennyire lehet, es ha ugy beszelek ugye erzem, hogy olyan szorito : na ilyesmi erzes van teljesen nyugalmi helyzetben. A hangom nem valtozott szerintem, de regen igazabol mikor evente egyszer elofordult ilyesmi erzes akkor ugy a hangom is egy pillanatra megvaltozott (mimtha kicsit orrbol beszelnek) de ezt hallottam mar masnal is.

Van egy nyirokcsomo az allkapcsom mogott az allam kornyeken, amit ugy igazan nem erzekert pici de erzekeny. Aftam van azon az oldalon jelenleg, lehet azert van, de elgondolkoztam, hogy nem a torkomban van valami elvaltozas...

A pajzsmirigyemben autoimmun gyulladas van ami nem okozott eddig panaszokat, 9 eve diagnosztizaltak, azota stagnal, nem igazan romlott, nem kell gyogyszer, minden ertekem jo volt meg februarban. Talan lehet ez? Mert igazabol nem tudom behatarolni, hogy hol erzem, de inkabb a pajzsmirigyem fele.

Gegerak? Vagy valami komoly? :(

20/L



#torokszorito erzes #gombocerzes
2018. jún. 7. 08:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nyelesi nehezsegem abszolut nincs, csak ha van ez az erzes akkor olyan mintha fojtogatnanak. :D
2018. jún. 9. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!