Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Szörnyű hasfájásra ébredtem éjfél körül, erős hányinger kíséretében. Mivel éreztem már hasonlót így szinte biztos voltam benne, hogy hányni is fogok, viszont az elmaradt. Nem érzem magam megkönnyebbültnek, sőt! nagyon ramatyul vagyok, viszont már órák óta várom, hogy valami történjen. Néha felerősödik a hányinger, mégsem történik semmi. Kaphatnék esetleg tanácsokat? Mitől érezném jobban magam, tulajdonképpen mi lehet a bajom?

Tegnap előtt este is rémesen hányingerem volt, szóval nem ettem semmit vacsorára. Tegnapi napom folyamán semmi étvágyam nem volt, vacsorára egy egyszerű szendvicset ettem. Kifli, párizsi. Szóval úgy gondolom, nem ehettem semmi rosszat.

Kérek mindenkit, csakis segítőkész kommenteket írjanak.

(Szüleim sem tudják, hogy mit kellene tenni. Gondoltam írok ide - bár eddig még sosem tettem - hátha segítene valaki)


2018. jún. 18. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
hányós hasmenős vírus. Nekem is volt már hogy nem hánytam csak a hasam ment, de ugyanaz a vírus. diétázz és rendbejössz, mivel vírus ezért a gyógyszer felesleges de probiotikumot szedhetsz. normafloret ajánlom. jobbulást
2018. jún. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen^^
2018. jún. 18. 07:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meginni 1 KK szódabikarónát.
2018. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!