Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy valaki nem...

Létezik, hogy valaki nem veszi észre, hogy agyvérzést, stroker kap? (fiatal korban) SOS

Figyelt kérdés

Tegnap este fogyasztottam energiaitalt és nagyon keveset aludtam. Napközben nem volt problémám, délutánra egyik vádlim gyengének éreztem, később elkezdtem pánikolni nem-e ártott az energiaital, elkezdtem szédülni, de az utána elmúlt. Kb 2 percig hányingerem is volt. Ez lehet a fáradság? Vagy a stressz, hogy megijedtem?

Ha agyvérzést kaptam volna azt az energiaital fogyasztás után következett volna be? És egyből elvitt volna? Nem bénult le a lábam, csak gyenge és húzta kicsit a görcs. Segítsetek kérlek!



2018. jún. 18. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az siman letezik, hogy valaki nem veszi eszre magan, hogy agyverzest kapott.


A leirtak alapjan nem valoszinu, hogy stroke-od lenne/lett volna. Az agyverzesnel az agy egy resze nem jut oxigenhez, ennek nagyon lathato jelei vannak, ha magadon nem is venned eszre masok eszre vennek. A tudatod is zavaros lenne mindenkepp.


A tunetek siman a tressztol lehetnek, a lab gorcs meg a faradtsagtol.

2018. jún. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Előtte való este egyébként magassarkút is viseltem,arra is gondoltam mert nincsen a lábam hozzászokva.

Ma már semmi bajom nincs. Ha az lett volna létezne, hogy ilyen jól lennék ma? A beszédemmel nem volt semmi gond tegnap, a közérzetemmel sem, csak utánanéztem milyen az agyvérzés és egyből arra paráztam rá.

2018. jún. 19. 11:18
 3/4 A kérdező kommentje:
A szédülés nem forgó jellegű volt, hanem mintha megmozdult volna alattam a föld.
2018. jún. 19. 11:26
 4/4 anonim válasza:
Remélem leálltál azóta az energiaitallal.
2023. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!