Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez odalent?

Mi lehet ez odalent?

Figyelt kérdés

Szokatlan helyen, elnézést hogy ilyen kérdést teszek fel de enyhén szólva beparáztam... A nemiszervemnél egy apró golyót érzek a szeméremajak mellett. Hétfőn alapből megyek nőgyógyászhoz ultrahangra.

Ehhez előzmény: márciusban volt egy terhességmegszakításom 23 hetesen, ami után immár harmadszor kell visszamennem ultrahangra mert vagy nem látnak tisztán a monitoron, vagy legrosszabb esetben bennt maradt egy szövet darab. Legutóbbi ultrahang vizsgálat alkalmával elkaptam egy jó kis hüvelygyulladást, amire kaptam gyógyszert, amit 3 napig használtam mert közbe megjött. Menzesz közben 2x együtt voltam a párommal és persze védekeztünk és előtte és utána is mosakodtunk alaposan. Ma múlt el a menzeszem így újra szedem és kenegetem, viszont amikor a kapott krémmel bekentem odalent a bőrt, megéreztem ezt a kis golyót.

Bocsánat hogy ilyen dolgot kérdezek és biztos mondanak valamit hétfőn, csak tényleg be vagyok parázva az előzmények miatt de valakinek van tippje mi lehet...

Gúnyolódók cinikusok kíméljetek


2018. jún. 22. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ártalmatlan teljesen.Faggyumirigy tömörület.Semmi köze az elözö problémáidhoz.
2018. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pattanás vagy miteszer lehet...

Biztos hogy semmi komoly! Főleg, ha egyébként is hajlamos vagy a pattikra. De az előzmények is kiválthatták. El fog múlni, vagy lejön magától. Esetleg ott marad, de biztos, hogy nem okoz problémát. Hétfőn azért kérdezz rá! De ettől még nyugodtan alhatsz! Biztos, hogy nem daganat vagy ilyesmi! No para!

2018. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!