Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg csak beképzelem?

Tényleg csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés, de sajnos fel kell tennem. December óta folyamatos hasfájással, és orrdugulással küzdök, voltam néhány kivizsgáláson,(UH, gyomortükrözés, vérkép, allergia/érzékenységvizsgálatok), de csak laktózintoleranciát állapítottak meg, illetve mindkét vérképben több hónap eltéréssel a monocita szám néhány tized %-kal magasabb volt. Emellett időközben ízületi fájdalmak is megjelentek. Na most a háziorvosom azt mondta csak beképzeltem, meg igen ráparázok, ezért szedjek nyugtatót. Mivel a magánéletemben semmi olyan problémám nincs amitől ideges lennék, sőt gyakorlatilag az elmúlt időszakban minden kihívást kifejezetten sikeresen teljesítettem, furcsának tartom ezt a megállapítást... Egyszer már jártam vele úgy még tizenéves koromban, hogy teljesen félrekezelt, sérvet állapított meg, már tárgyal egy sebész ismerősével is, hogy mikor lehetne megműteni, de az UH (magán) nem mutatott ki sérvet, akkor pl.: saját utánajárásomnak köszönhetően kiderült, hogy vízsérvem van. Akkor amikor elmentem volna urulógushoz előtte megkérdeztem, hogy mi róla (a vízsérvről) a véleménye azt mondta hülyeség biztosan nem az... Ezek után nem tudom, hogy igaza lehet, vagy megint félrekezel... Szedjem a nyugtatót (soha életemben semmilyen formában nem szedtem), vagy váltsak, és menjek el magán rendelésre? :/

25/F


2018. jún. 28. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meghallgatnék egy magánorvosi véleményt is.
2018. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan háziorvost akiben megbízol. Én is könnyen beképzelek magamnak halálos betegségeket (sajnos vannak egészségügyi problémáim amik miatt minden új tünettől rámjön a frász) és még tüneteket is produkálok. Szerencsére olyan orvos ismerőseim vannak akik meg tudnak nyugtatni, ha indokolatlan a "betegségem". És tényleg; sok esetben elég, ha olyan orvos mondja ki, hogy nincs baj akiben megbízol. A panaszok és a para is elmúlik.
2018. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen váltsál orvost, és nyugtató NE szedj!
2018. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!