Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontinról le lehet szokni?

Frontinról le lehet szokni?

Figyelt kérdés

A párom kb 1 éve frontint szed, megváltozott a viselkedése feszült, ingerlékeny többször mondta leszokik róla de ha csak 1 napot nem szedi rémálom ahogy viselkedik.

Szeretnék Neki segíteni de nagyon nehéz úgy hogy folyton kötöszködik szavakkal bánt bármit.



2018. jún. 29. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Le lehet szokni, de csak nagyon lassan, fokozatosan, mert olyan, mint a kábítószerek, függövé teszik, aki szedi
2018. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószinű hogy kicsi az adagja így is,és kevesli a szervezete.

Én papíron 3x 1 mgt kellene hogy szedjek.

Van hogy 2 elég van hogy 5 után is túlpörgök :/ vagy csak nyűglődök.

Más hatóanyagra szinte immunis vagyok,kórházba max egy 'vip koktél' és 3 nap múlva már kint is vagyok.

2018. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gondolom nem csak úgy vkitől lopkodja a frontint hanem a doki írta ki. ezesetben kérjen segítséget a pszichiátertől, fokozatosságot és kiegészítő gyógyszert igénybe véve fokozatosan le lehet szokni



" de ha csak 1 napot nem szedi rémálom ahogy viselkedik."


NEM szabad hirtelen változtatgatni az adagot, még jó hogy kiakad az elvonási tünettől

2018. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehezen, de lehetséges. Még fél szem 0,25-ös tablettáról sem kellemes leszoktatni a szervezetet.
2018. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de én észre sem vettem, hogy abbahagytam. 3x1 0,5 mg volt felirva 2évig, szedtem becsülettel, aztán egyszer csak meguntam. Es ennyi. Ennek 8honapja. Ez alatt az idő alatt kb 2x vettem be,azt is este, mert nem tudtam elaludni. De hogy elvonási tunetem nem volt,az biztos.
2018. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem lehet leszokni....
2021. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!