Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tenyleg cisztam van csak?

Tenyleg cisztam van csak?

Figyelt kérdés
Sziasztok pénteken voltam dokinál mert a bal felen a hasam alatt szurkált. Megnézett 2x azt mondta kis cisztám van mensi után menjek vissza mert állítólag ez el tünik magától de nem a bal felén van a ciszta de ott szurkál meg néha a jobb felén is ez lehetséges hogy a fájdalom a bal felén jelentkezzen ahol nem talált semmit? Nemtudom miért de attól félek a doki elnézte és rákom van :( nagyon félek ettől minden nap depis vagyok ez miatt egész napot átt sírom :( 19/L
2018. júl. 2. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Női hiszti butasággal vegyítve, a legjobb mix. Várj, most erősen a petefészkedre gondolok, hogy kitaláljam mi bajod van. Ahh, sajnos az ömlő könnyeid útját állják a gondolataimnak. Hopp, megvan! Az egykori magyartanárod átkozott meg, amikor minden meggyőződése ellenére átengedett: “ez miatt” “átt sírom” “el tűnik” “nemtudom” plusz mivel fogalmad sincs róla, hogy hova kellene vesszőket rakni, inkább nem teszel sehova. Szégyen.
2018. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem tudom annyira a helyesírást nem magyar vagyok hanem szlovák de szerintem itt nem aznírást kell nézni ha meg azt akarod akkor menj másik oldalra. Szia
2018. júl. 2. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz az elsővel. Tudom, mit érzel, tavaly januárban műtöttek petefészekcisztával, nekem nagy volt. Ha viszonylag kicsi (pár mm, max egy centi), akkor felszívódhat, ne aggódj. A ciszta jóindulatú, nem vagy rákos. Nekem mindkét felén volt ciszta, így mindkét felén fájt. Azt javaslom, hogy egy másik dokihoz is menj el vizsgálatra, az a biztos. Én kértem vérvizsgálatot (CA 125, tumormarker), így derült ki, hogy jóindulatú. Kérdezz meg más dokit is. És fel a fejjel. Én is úgy éreztem, hogy összedőlt a világ, de nem kell félned, nem lesz semmi baj.


L/20

2018. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia engem mult honapba mutottek. Eleg nagy kozel 10 cm cisztával. Ugyan igy gondoltam ahogy te hogy nem cisztam van hanem rosszindulatu daganatom. Irj privit es beszelhetunk
2018. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!