Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a seb ez utalhat rakra?

Ez a seb ez utalhat rakra?

Figyelt kérdés

Neha elojon neha elmulik, ha elojon faj, de erintesre nem. Mi ez? Rak? Vagy valami kajatol lehet ilyen? Multkor a nyelvem masik oldala fajt, ott is hasonlo "seb" lett, eltuntek ott is az izlelobimbok aztan visszanottek. Terkepnyelv? Mi ez? :(

20/L


[link]



2018. júl. 11. 15:48
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsanat, itt a jo link.

2018. júl. 11. 15:50
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak ráharaptál a nyelvedre. Néha nekem is előfordul ilyen. Ha elmúlik, az nem rák.
2018. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ndm tom mire gondolsz, szerintem szimplán ráharaptál, megkarcoltad ės ennyi. Megesik. Olyankor kisebesedik, picit fehėr lepedėkszerűsėg lesz rajta aztan elmúlik.
2018. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ugyanott jon elo, ugyanugy a nyelv oldalan, es faj. Olvastam, hogy a nyelvrak a nyelv oldalan jelentkezik voros foltban.

Na nekem az egesz nyelvem voros foltos, de csak az oldala faj. Nem hiszem, hogy raharaptam, maximum valami kaja serthette meg.. de mindig ugyan ott? :(

2018. júl. 11. 16:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra a voros kraterszerusegre a nyelvem oldalan, aminek kituremkedik a szele.
2018. júl. 11. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész orvoshoz ha ennyire aggódsz???
2018. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Valami vitaminhiányod van, és egy rendes probiotikumot is szedhetnél pár hónapig.
2018. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fogorvoshoz rendszeresen jarok, amig nem szedtek le a fogkovemet allandoan aftam volt azzal se nagyon foglalkozott. Bar kinyujtott allapotban nem latta a nyelvem. De egyszer volt ilyen egyszer nem.

En is gondoltam a vitaminhianyra, de nem lehet ez valami etelallergia? Csak hogy pont azon a reszen van ahol ragok. Multkor a masik oldalon is volt, ugy neztem ki mint a biosz konyvekben a nyelvterkepes abra, ami jeloli hol erezzuk a sos izt.

Bar a masik oldal is pirosabb most, de nem faj abszolut, a bal oldallal ellentetben.

2018. júl. 11. 16:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom kivenni a képből de szerintem lehet hogy aftád van a nyelveden. Mellesleg a szájrákot a fogorvos azonnal felismeri
2018. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!