Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak hogy bekerüljek...

Mit csináljak hogy bekerüljek a kórházba? (Normális válaszokat várok és ne beszéljetek le róla mert nem fog menni)

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni csak nagyon beteg lenni de úgy hogy infúzió is legyen.. Kérlek szépen titeket..! :( nagyon fontos!
2018. júl. 27. 23:15
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tudom milyen a kórházi élet.. Infúziót is kaptam.. Rengeteget.. De most nagyon fontos lenne..!
2018. júl. 27. 23:19
 2/21 anonim ***** válasza:
Őszintén segíteni akarok de nem tudok hirtelen olyat. Kellene egy víruskészítmény vagy hasonló ami átmeneti kiszáradást okoz de hol lehet kapni ilyet nem tudom.
2018. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hashajto es ne nagyon igyal...-surgossegi infuzio kiszaradas ellen.. de ez “pillanatnyi rosszul let” de nagyon beteg lenni... hat fogfalmam sincs.. miert lenne fontos?
2018. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Kamuzz be egy epegörcsöt..... nem csinálnak UHt rögtön (vagyis nekem másnap csináltak ami tök fura) de megkaptam a fájdalomcsillapító infúziót
2018. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Koszonom!! :) nagyon nagyon koszonom!!
2018. júl. 27. 23:46
 6/21 anonim ***** válasza:
Itt senki se normális? Tippeket adtok egy valószínűleg zavart tininek, hogy hogyan legyen nagyon beteg? És ha túltolja a dolgot, és pl meghal, vagy maradandó károsodást szenved?!
2018. júl. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mitől halna meg? Az infúziótól? Amúgy sem fog olyan könnyen kapni....
2018. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szüleid? Testvér(ek)? Vérrokonaid? Jó ismerős, barát, akiben megbízol?


Megbuktál valamilyen tantárgyból és az augusztusban esedékes pótvizsgát szeretnéd megúszni ezzel a módszerrel?

2018. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Dehogy is..

A szüleim.. Nem nagyon szeretnek..de mikor a korhazba vagyok akkor ment a sajnalat.. Szoval nekem egy kis szeretet kell.. Es igen beszeltem errol nekik de nem erdekelte oket

2018. júl. 28. 01:08
 10/21 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szeretnek a maguk módján - csak nem tudják kimutatni úgy, ahogy Te óhajtanád.


Bocsáss meg nekik feltétel nélkül - és igyekezz segíteni a mindennapi megélhetés előteremtésében! Internetes honlapok szolgálnak különböző információkkal pénzügyekben.


(Nagyon szükségük lehet - már most - a gondoskodásodra/törődésedre! Bármilyen fiatalnak és egészségesnek tűnnek még...)

2018. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!