Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Légyszi beszéljetek le a...

Légyszi beszéljetek le a vagdosásról (? )

Figyelt kérdés
Igazából nem vagdosni akarom magam, csak egy betűt szeretnék karcolni az ujjamra. Beszéljetek le róla légyszi...tudom hogy butaság de azt is tudom hohy meg fogom tenni hacsak nincs valami jó ellen érv.:/
2014. febr. 23. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért beszélnélek? Felőlem odakarcolhatod, ha ezt szeretnéd. Max annyit tudok felhozni ellene, hogy az ujjadat nehéz takarni később, ha olyan munkád, interjúd, akármid lesz, ahol nem célszerű, ha bolondnak néznek. Kézfejre, ujjakra, nyakra tetoválást se sokan csináltatnak ugyanezért. De egy karcnak évek múlva úgysem marad szinte semmi nyoma, meg nekem aztán végképp tökmindegy, mit csinálsz. Beszéld rá vagy le róla saját magad.
2014. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hajra, szerintem kva jo otlet amugy! Bmeg hogy ez miert nem jutott nekem eloszor eszembe.... :D
2014. febr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
XD jólvan akkor megcsinálom..:)
2014. febr. 23. 16:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem forrosits fel izzasig egy vasat es azzal egesd bele! Ugy leszel igazan cool!
2014. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Oké:)
2014. febr. 23. 17:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz magaddal amit akarsz, nem felelek én érted. Nem beszélve arról, hogy tuti 12 éves vagy (vagy egy alulfejlett 16 éves), és nem vagy vele tisztában, utólag milyen helyzetek, reakciók lesznek a következményei. Például ha már magasabb tudatszinten leszel, bánod, vagy szégyellni fogod, legalábbis nem fogod úgy gondolni, hogy de jó, hogy ezt csináltam magammal.
2014. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16 évesen én is csináltam. Miért beszélnélek le? De arra készülj fel, hogy utána évekig meg fog látszani...
2014. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megtettem...na mindegy:) Amúgy pontosan a 12 és 16 év között vagyok.
2014. febr. 23. 20:05
 9/11 anonim ***** válasza:
De tudtam cseszd meg!! :DD Szerintem már mikor írtam késő volt! És milyen betűt? Azért biztosan nem mélyre véstél, legalábbis remélem :D
2014. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A betűt.:) Elég mélyre sikerült az egyik "szára".:D
2014. febr. 23. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!