Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúró gyomorfájdalom! Mi...

Ren.ef kérdése:

Szúró gyomorfájdalom! Mi okozhatja? SÜRGŐS! Részletek lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig általam soha nem tapasztalt problémám állt elő ma délután. Moziban ettem nem túl sok, de nem is nagyon kevés popcornt. Miután befejeztem olyan háromnegyed órával (+ fél óra esetleg, már nem tudom) délután fél 6 óra tájt elkezdett szúrásszerűen fájni a gyomrom. Azóta is nagyon fáj. Ha egy helyben vagyok pár percig, amíg fennrartom azt a testhelyzetet addig enyhül/nem is fáj. De amint a gyomor környéki izmok mozgásba lendülnek akár egy tüsszentés során újra elkezd nyilallni.

Valaki tudna segíteni mi lehet a gond? Szódabikarbónát már próbáltam nyelni, de nem sokat javult a helyzet.

Köszi!



2018. aug. 9. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj holnap el. Ki kell vizsgálni mitől fáj? Lehet felmaródás /reflux/. Akár epe is okoz ilyen tünetet.
2018. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!