Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájdalom megmaradt...

Gyomorfájdalom megmaradt glutén és laktózmentes életmód után is?

Figyelt kérdés

Mindenféle vizsgálatot végeztek rajtam gyomorfájdalom, hasmenés miatt. Az ultahang negatív lett, a béltükrözés is, a véreredmény tökéletes, heliobacter teszt negatív.

Most csináltak sok összetevős ételallergia vizsgálatot és határérték alatt de értéket mutatott a különböző tejekre, glyadinra. Az orvosom szerint nincs semmi bajom, de próbáljam meg a glutén és laktózmentes étkezést.

2 hónapja csinálom, néha segít de sokszor ugyanúgy fáj a gyomrom akár egész nap! Mintha valaki összeszorítaná a gyomromat! A hasmenés is javult, előtte napi 2-3 volt, most viszont havi 2 de az nagyon brutális. Már 2 nappal előtte bugyog a gyomrom, majd jellemzően éjszaka jön rám a hasmenés szinte ájulásig. Utána 2 nap amíg rendbe jövök és tudok enni újra, 3 kilót is lefogyok. Aztán 2 hétig megint minden rendben.


Mi lehet ez? Az orvosok nem mondanak semmit csak hogy szokjam meg!


2018. júl. 16. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Laktózmentes, vagy teljesen tejmentes? Mert nem mindegy. Én átmentem rajt. És csak a teljes tejmentes "önmegtartóztatás " hozott sikert.
2018. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Laktózmentes. Pl. Auchan laktózmentes tej vagy laktózmentes joghurt. A teljesen tejmentes hogy működik? Kb semmit nem ehetek? Mert kb mindenben van tej, nem tudom hogyan lehetne kikerülni. Mindenben van. Laktózmentesből is alig találok szalámit vagy bármit.


Neked is ilyen tüneteid voltak?

2018. júl. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!