Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Duzzadt a szájpadom hátsó...

Duzzadt a szájpadom hátsó része, mitől lehet? (több lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy buli utáni reggelen, mikor enni akartam éreztem, hogy nagyon viszket és fáj a szájpadom nyeléskor, de ilyen volt már máskor is, 1-2 nap és elmúlt. Most azonban a jobb oldalán a hátsó, még kemény, részen egy pici duzzadás van. Nem mondanám teljesen puhának, de keménynek sem. Fáj, de nem annyira, enni tudok tőle. A duzzadás helyén fehér. Nem tudom mi lehet, ma 5 napja tart, és azóta szinte semmit nem javult. Akárhol olvasok utána a neten ilyen durva dolgokat írnak, hogy szájrák stb. Patikában voltam, ott adtak 2 cuccot amivel kenjem plusz gyulladáscsökkentőt, de nem igazán javít a helyzeten.


Akivel volt hasonló tudna valami tanácsot adni?


Előre is köszi!



2018. aug. 23. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg öblögetni szájvízzel, esetleg ha be van gyulladva glicosept jó rá.
2018. aug. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!