Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a háttérben?

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja kezdődtek a gondok.

Ami először feltűnt amolyan hébe hóba kézfej és lábfej bizsergés, nem zsibbadás, bizsergés, illetve ez egy ideje már fennállt. Aztán az tűnt fel, hogy ha fekszem mintha a jobb kezem néha olyan nehezebbnek, vagy gyengébbnek érezném.


Észrevettem egy ilyen alkalommal, hogy az ereim sokkal jobban átlátszanak főleg a jobb könyökhajlatomban, pedig sosem szoktak, akkor kimentem dokihoz, aki beutalt sürgősségire, ott készült agyi CT illetve vettek vért, egyik sem mutatott ki semmit. Aztán ez olyan téren haladt tovább, hogy egyre jobban és gyakrabban éreztem szivdobogásérzést, főleg alvásnál, illetve például a kezeimben éreztem a pulzusomat, elég volt ha letettem a kezem egy sima felületre és szabályosan éreztem a pulzusomat, pedig amúgy nem szokott ilyen érzékeny lenni, vagy elég ha ökölbe szorítom a kezem.

Közben lett EKG is, ott sem mutattak ki semmit.

Egyedüli furcsaság, hogy a vérnyomásom 120 és 140 között ingázik, illetve a pulzusom olyan 85 és 110 között nyugalmi állapotban, bár elég izgulós típus vagyok, mármint ha mérem, de ez amolyan fixen beállt érték.


Amit még észrevettem,, hogy a szememen apró hajszálerek jelentek meg, mármint ilyen bevérzések.


Merre kéne kutakodni? Volt aki szerint pánikbetegség, de nálam ez nem rohamokban van, hanem fixen, esetleg a pajzsmirigy is szóba került viszont vérvételen azt is kimutatták volna nem?


Az egyedüli dolog amit észrevettem, hogy most ahogy enyhült az idő mintha kicsit a tünetek is enyhültek volna, de arányaiban 80%-os erősséggel megmaradtak.



2018. aug. 29. 02:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még apróság, hogy hónaljban olyan érzés társul mintha be lennének duzzadva, de szemmel nem látható semmi csak ha leengedem a testem mellé valamelyik ekzem teljesen akkor érzem úgy mintha be lenne, illetve ilyenkor pillanatok alatt nekiállnak jobban kiduzzadni az erek szemmel lathatóan.
2018. aug. 29. 02:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes MR kellene, nem?
2018. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, oda mentem eddig ahova orvos küldött. :(
2018. aug. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!