Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez amúgy nagy baj vagy csak...

Ez amúgy nagy baj vagy csak legyek túl rajta és nem nagyon tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Szóval nekem már kiskoromtól fogva mindig a legtöbb betegségem az a torokfájásos-gyulladásos megfázások voltak. Nem volt egy olyan tél eddig, hogy 2-3-szor egy hétre ki ne ütött volna. Csak az a baj hogy ez nem csak akkor fordul elő amikor tél van, hanem pl. nyáron ha hirtelen jön egy front és lehűl a levegő pár napra, esik, vihar van, akkor nekem ugyanúgy elég egy nyári lehűlés ahhoz hogy a torkom igazán fájjon. Tehát ha már a levegő lehűl nekem a torom több mint valószínű hogy begyullad (vagyis ugye a mandulám) de kivetetni meg nem akarom... Erre van valami módszer, valami vitamin, ital, bármi hogy erősödjön a betegségekkel szemben a torkom?:D

2018. szept. 1. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Immunrendszert kell erositeni. C-vitamin, multivitaminok, zoldsegek, gyumolcsok
2018. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!