Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek is van ilyen az állatok...

Nektek is van ilyen az állatok alatt? Ez nyirokcsomó?

Figyelt kérdés
Az állcsúcsom alatt ha benyúlok a két hüvelykujjammal a csont alá érzek mindkét oldalt (rögtön közepén az állcsúcs alatt) egy-egy ilyen golyó szerű valamit. A bal oldalit sokkal könnyebben ki tudom tapintani. Nektek is van ilyen az állatok alatt? Nagyon félek hogy rákos csomó. Véletlenül vettem észre egy fél éve kb de egyre jobban aggódom.

2018. szept. 27. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs.

23/F


Amúgy sokminden lehet, minimális az esélye, hogy komoly a dolog.

2018. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Én is remélem semmi komoly főleg ilyen fiatalon (14). Azért várok még válaszokat, hátha valakinek van ilyen még attól jelentősen megnyugodnék.
2018. szept. 27. 20:16
 3/10 anonim ***** válasza:

Most az állcsúcs alatt, vagy jobb és bal oldalt?


Ha oldalt, akkor lehet megfázástól, baciktól is. De menj el a háziorvoshoz, hogy megnyugodj :)

2018. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha rosszul fogalmaztam. Középen szinte a két középső fogammal egyvonalban egymás mellett. Egyébként kapar a torkom mostanában meg az orrom is folydogál.
2018. szept. 27. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél év alatt,màr sok más tüntetés lenne,ha rákos lenne.Ne aggódj,megfáztàl kicsit.
2018. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Annak idején én is voltam háziorvosnál ilyennel. :)

Azt mondta, hogy vélhetően egy pici fertőzés, azóta hol eltűnt, hol újra megduzzadt egy kicsit.


Ha fél éve ugyanolyan, szerintem nincs miért aggódnod, de elmehetsz nyugodtan orvoshoz vele, hogy megnyugtasson.

2018. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
99% hogy nem rákos az. Akkor máshol is megvolnának nagyobbodva mellesleg elmész dokihoz egy vérvételből kiderül hogy van e nagyobb gond
2018. szept. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszát!
2018. szept. 28. 05:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint milyen állatok alatt? Bár nekünk pont semmilyen állatunk nincs most, de régebben voltak tyúkok.
2018. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na kiderült valami??? Mivel nekem is pont ott van de nekem 2-ő egymás mellett, egyik eleg nagy a masik meg picike par napja jött ki a masodik
2018. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!