Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti vezettek betegen? Én...

Ti vezettek betegen? Én hatalmas hülyeséget csináltam.

Figyelt kérdés

Nyelvvizsgázni voltam és kocsival mentem. Hiába ittam energiaitalt, nem használt, pedig gyógyszert is vettem be (nem álmosít).


Sokkal tompább, álmodabb voltam és nem tudtam figyelni. Valószínűleg be is mértek, csak azon voltam, hogy hazaérjek, mielőtt bealudnék.


2018. okt. 20. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az hogy haza értél és nem okoztál másnak kárt. Próbáld meg nem csinálni ezt újra. Én szoktam vezetni betegen de attól is függ hogy mennyire betegen, egy egyszerű megfázással simán.
2018. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak szimplán meg vagyok fázva, akkor igen. Viszont ha mondjuk hányós-hasmenéses vírust szedtem össze, szédülök, hányingerem van, akkor nem.

Illetve ha gyenge vagyok, akkor sem.

2018. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon lázas voltam...
2018. okt. 20. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon lázasam nem szoktam.
2018. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%

Az a lényeg, hogy bajt nem okoztál. Ha bemértek, akkor majd jön a csekk, kérsz méltányosságot, hátha megkapod.

Máskor tudod majd, hogy ilyen állapotban nem kellene vezetni.

Én nem betegség miatt, de lelki problémákkal vezettem már, hát nem jó, sokkal fáradtabbnak, ingerültebbnek éreztem magam és koncentrálni sem tudtam annyira, örültem, hogy semmi porbléma nem volt, de nagyon kellett figyelnem.

2018. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most ha megmondom, hogy hullabeteg voltam és nagyon rosszul, megadják???
2018. okt. 20. 19:45
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem úgy értem. Írsz egy kérvényt, hogy ez volt az első eset és nem érezted jól magad, igyekeztél minél hamarabb hazaérni, vizsga után voltál, ilyesmi, de ne ragozd túl, meg hogy nagyon szarul voltál azt ne.
2018. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

Álmos és tompa voltál és még a sebességhatárt se tartottad be?

Tényleg hülye vagy. Ha eléd szalad egy gyerek, hogy állsz meg???

2018. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják elengedni a büntetést, ha véletlenül úgy alakul, hogy beleszaladtál egy sebességmérőbe.

Te döntöttél úgy, hogy betegen autóba ülsz. Bárkit hívhattál volna, hogy menjen el érted, vagy utazhattál volna tömegközlekedéssel is. Az egy dolog, hogy valaki vezetés közben lesz rosszul, meg az is egy másik dolog, hogy tisztában volt vele, hogy nincs jól és úgy ült autóba. Nem mellesleg attól senki nem fog gyorsabban hajtani, mert beteg. Ilyet a betegség nem okoz. Te döntöttél úgy, hogy gyorsan vezetsz. Egyébként ilyenkor fokozottan odafigyelnék, bár én már leírtam, hogy így nem ültem volna autóba, de ha ilyen előfordulna, inkább vezetnék pont, hogy lassan, nem gyorsan.

Szóval fizesd be a büntetést, ha kapsz és legyen ez egy jó lecke, hogy legközelebb mit ne csinálj!

2018. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha gyerek még gázt is adok, 8-as.csak h lehessen sopânkodni. 🖕

Igen vezettem már betegen, persze óvatosan, igyekeztem még kevesebbet szenvedni és az ùtra figyelni, nehogy elüssek egy szegény Állatot :(

2019. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!