Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem jön ki az orrváladék?...

Nem jön ki az orrváladék? Hogyan tudnám kifújni?

Figyelt kérdés

Egy hete beteg vagyok. Macska allergiából indult az egész, bedugult az orrom, percenként fújtam, folyt is. Sebes lett, de már nem folyt utána.

Kamilláztam többször, nem segített. Amikor fújtam, többször bedugult a fülem és fájt.

Most tök jó lenne, nincs bedugulva. VISZONT, ha szívom, akkor érzem hogy mélyebben ott van rengeteg, de ha kifújnám nem jön sehogy, olyan hangja van mintha egy liter kijött volna már, pedig semmi. Mi lehet ez és mivel kezelhető? Nem fájdalmas, csak érzem hogy rengeteg szorult be.

Még nem volt ilyen, elképzelésem sincs:(


Köszönöm a segítséget!


2018. okt. 31. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj orrcseppet!
2018. okt. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orrcsepp + orrszívó porszívó. Nem vicc, kB 1500 ért kapsz a gyógyszertárban.
2018. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
arcüreggyulladás(t megelőző állapot)?
2018. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fújod és semmi nem jön? Orrcseppel sem? Olyat sem érzel, hogy folyna a torkod felé? - Lehet akár orrpolip is, amiket most azért érzel csak, mert meg vannak dagadva, ez meg is magyarázná nagyjából a dolgot.
2018. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!