Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy valami komoly baj...

Lehet, hogy valami komoly baj van? Vagy ne aggódjam túl?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom talált a mellemben göböket, elküldött mammográfiára, az időpontot rá 1 hónapra kaptam, elmentem. Mikor bementem az orvos már eleve úgy kezdte biztos nincs semmi, mert fiatal vagyok..(23) nem is érti minek küldött be az orvos..., de azért egy vizsgálatot elvégez, ha kérte az orvos. Vizsgalat során mondta, hogy tényleg göbös a mellem, feljegyezték, hogy hol.., majd mondta hogy megszúr egy tűvel, hogy szövetmintát tudjon venni. De ne féljek nincs baj, de azért elküldik kivizsgálni a szövetet. 2 hét múlva lesz eredmény.
2018. nov. 15. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Álságos lenne azt mondani, hogy ne aggódj. De nem rögtön kell a legrosszabbra gondolni: nem minden göb rák, de minden rák göb.
2018. nov. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!