Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek hány évesen alakult ki...

Nektek hány évesen alakult ki a Gyomorfekély?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi ,hogy miket esztek meg milyen gyógyszereket írtak fel nektek?

És hogyan tudtatok elmenni Dolgozni/Iskolába menni mert én egyszerűen nem bírok elmenni a iskolába???



##gyomorfekely
2018. dec. 1. 23:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm a válaszokat

elmegyek a vizsgálatokra meg beszélek a orvossal kedden meg írok majd mi a helyzet :)

2018. dec. 2. 17:58
 12/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

1 hónapig vártam az eredményemre és mai nap meg lett ^^

Csütörtökön megyek a dokihoz azt mondta gyomorfekélyem van és majd ír gyógyszer és ragaszkodom hozzá ,hogy legyenek még vizsgálatok ^^

jelentkezem majd :)

2019. jan. 7. 17:52
 13/17 anonim válasza:
Kedves 8-as teljes mértékben egyetértek veled, mi az hogy csak úgy elengedi a doki a beteget? Főleg ilyen fiatal korban egyáltalán nem megszokott ez a betegség.Es persze a kedves kérdező nem írtad hogy szülővel mentél a vizsgálatokra? Feltételezem,igen.Emlitetted,hogy véres székleted is volt ,az már pedig az enyhe tünetek közé tartozik. Csalódtam ,mert a magyar dokikban úgy érzem jobban megbíznék,de elég nagy érdektelenséget fedezek fel ,így ahogy leírod a történetet. Azóta hogy vagy,mi van veled?
2019. febr. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem tudom hogy lehet javítani a hozzászólást ,mindegy az imént tévesen írtam.Azt akartam írni NEM az enyhe tünetek közé tartozik a véres széklet.
2019. febr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Egy hónapig vártál az eredményre??? az aztán nem semmi....
2019. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát kb mostanáig vártam :D

Azóta Venter írtak fel nekem ami miatt felpuffadtam és fájt a hasam nagyon azt már nem eszek

Nem vagyok semmire se allergiás volt vérvétel és le kell írnom mit eszek mindennap.

Annyi derült ki hogy a belekben is van gyulladás

Igazából mindennap fáj a hasam felvagyok puffadva kipróbáltam ,hogy 3-4 nem iszok tejet fáj a hasam hát fájt. Egyszerűnek nem tudom miért fájt már találgatni se tudok gondolkoztam el kéne menni inkább Debrecenbe ott hátha jobb lenne de nagyon messze van Nyíregyházától

Ne haragudjatok ,hogy ilyen későn írtam vissza

2019. febr. 17. 02:26
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok volt hidrogén kilégzéses tesztem amin kiderült nem vagyok beteg és a doki rendesen azt mondta nem foglalkozik velem tovább mert mindent kipróbáltam

Szomorú vagyok mert a fájdalom mindig megvan és azt mondták nem tudnak mit csinálni rafogták arra , hogy idegeskedés miatta van és ennyi

Lehet elkell tényleg fogadnom ,hogy ez a baj

Ti mit csinálnátok?

2019. febr. 28. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!