Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig álmos vagyok, nem...

Mindig álmos vagyok, nem vérnyomás, nem cukorszint, nem pajzsmirigy, nem vitamin szint. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vérnyomás bajos,se cukros, se pajzsmirigy, se vérszegény, se vasszegeny. 6 órát ha 8 órát alszok akkor is fáradt vagyok. Kétnaponta edzek. 26/f mi lehet milyen irányba menjek?

Köszönöm előre is!


2018. dec. 4. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, mi befolyásolja a szervezet melatonin-szintjét.
2018. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alvás fázisaiddal van baj ? Meg kéne nézetned lehet az egyik fázis nem megy normálisan végbe és ennek a pótlása viszi az energiád.
2018. dec. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Én ugyanígy vagyok, de már beletörődtem. Napi 3 kávéval túlélem a napokat.

23/L

2018. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen tápanyaghiány lehet az ok!
2018. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem jnalmas a munkad? En akkor voltam igy,amikor nagyon unalmas munkam volt es nagyon kellemetlenek voltak a kollegak.

N

2018. dec. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem nem unalmas a munka.

Nem kávézok, nem tesz jót a gyomromnak.

Alvás fázist hogyan nézzem meg? Ahol olvastam ott be kell feküdni kórházba azt meg nem akarom.

Miféle tápanyag hiány? Eszek minden gyümölcs zöldség félét, c vitamint pótlom csak napi 500mg. Megvan az étrendem.

2018. dec. 5. 03:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. dec. 5. 03:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ahhoz be kell feküdni :D de érdemes mert ha káros hullámaid vannak beleőrülhetsz
2018. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma lehet a háttérben.
2019. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!