Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányás-hasmenés normális,...

Csigabigaa kérdése:

Hányás-hasmenés normális, hogy 3. napja sincs javulás?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon beteg, 3. napja iszonyatos hasmenése van, mellé öklendezik folyamatosan, csak ugye nincs mit hánynia. Semmi nem marad meg benne. Vittem neki probiotikumot, és szén tablettát. Aggódok nagyon, hogy miért nem múlik már el?

Azért az ilyen betegségek általában 24 óra alatt lezajlanak.


2018. dec. 9. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Jobban van már? Amúgy a Cerucalon kívül még az Emetron is nagyon jó gyógyszer ilyen esetben!
2018. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, jelentem túlélte :)

Pénteken kezdődött, hétfőn délutántól kezdett jobban lenni.... ami azt jelenti hogy megállt a hasmenés. A gyengesége nagyon sokáig megvolt, ha 1-2 nappal tovább tart a hasmenés akkor biztosan a kórházban köt ki :( Szerintem már full ki volt száradva. Hétfőn volt először dolgozni, most már teljesen felépült.

2018. dec. 19. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!