Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi CT az esetleges vakbél...

Hasi CT az esetleges vakbél körüli elváltozásokat kimutatja?

Figyelt kérdés
Már fél éve húzódó jobb alhasi fájdalommal küszködöm, ami főleg mozgásra erősödik. Vérvételen voltam,nincs komolyabb eltérés,tehát a vakbélgyulladást kizárták,elküldtek vastagbél tükrözésre ott sem találtak semmit. Legutóbb sebészetre küldtek,ott mély betapintással az orvos talált valamit,a papíromon az állt hogy mély betapintásra rezisztencia sejthető,ez a vakbél környékén volt tapintható. Most elküldött Hasi CT-re,az lenne a kérdésem hogy bízhatom benne hogy bármi féle elváltozást kimutat a CT? előre is köszönöm az értelmes hozzászólásokat. 32/F

2018. dec. 12. 18:39
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Üdv.Meglett a CT eredmény ami negatìv lett,ezért ennyivel le lett zàrva a kivizsgàlàs,hogy valoszínű kezdődő vakbélgyulladàs volt ami a konzervatív kezelésre gyógyult,annyit mondtak jegeljem a jobb alhasam és diétàzzak.Kérdem én ez fog segìteni,ha majd fél év alatt nem szűnt meg?Újra elkezdtem kicsit intenzivebben mozogni,az ejszaka màr minden mozdulatra felkeltem,és intenzivebb a fàjdalom ismét.Soha többé nem sportolhatok,ez így nem normàlis szerintem.Azt mondtàk most nincs gyulladàsban ezert igy nem veszik ki a vakbelemet,de nem kizàrt hogy befog még gyulladni akkor menjek sürgősségire.
2018. dec. 29. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!