Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés
Egyszerűen tehetetlen vagyok! Már lassan 4 éve van egy vizelési betegségem! Már mindent szedtem rá...voltam természetgyógyásznál, professzoroknál, orvosoknál és rengeteg helyen még. Szedtem antibiotikumokat, gyógynövényeket, gyógynövény kapszulákat erősebbnél erősebb gyógyszereket DE SEMMIT SE HATOTT EGYIK SE! Naponta 20-30-4 szer kell elmennem wcre! Folyamatos vizelési ingerem van és gyakran erősen fáj mar csíp éget és sorolhatnám mi van mikor pisilek és előtte utána is akkor annyira fáj, hogy nyögni sírni tudok és se aludni se semmit se tudok csinálni. A tanulmányi eredményeim is nagyon leromlottak! A céljaimat nem tudtam valóra váltani és a kedvenc dolgaimat ott kellett hagynom! Már strandra se mehetek se úszni se vízzel kapcsolatos helyekre! Már amikor indulok ki a házból vissza kell rohannom állandóan wcre. Kirándulni se nyaralni osztálykirándulásokra se tudok elmenni! És vannak olyan időszakjaim is amikor nagyon nehezen pisilek és nehezen tudom elengedni és ott kell a wcn ülnöm fél órákat....egyszerűen elfáraszt! Éjszakánként egy csomószor kell wcre rohangálnom alig alszok 3-4 órákat. AZ órákon is kikell mennem wcre! Figyelni se tudok a tanárra se tanulni! Már teljesen kivagyok készülve! Idegileg is de lelkileg és fizikailag meg pláne! Rengeteg bántás kaptam tanároktól kezdve gyerekeken át sok mindenkitől! Már egyszerűen teljesen össze vagyok törve! Nem tudtam emiatt a nyavaja miatt elmenni álmaim gimijébe sem! Már voltunk rengeteg vizsgálaton is de sehol semmi és semmit se segítettek! Kérlek valaki aki már járt ilyen betegségben vagy hasonlóbetegségbe volt része vagy orvos vagy bárki kérlek írjon! Már egyszerűen elveszett bennem a remény és fiatal vagyok nagyon és már nekem ez sok ami velem történik!MEGAKAROK GYÓGYULNI!!! Kérlek titeket ha tudtok segíteni akkor légyszi írjátok le! :C Már az immunrendszerem is teljesen 0 :C felőlem megis műthetnek csak hozzanak helyre! :C Előre is köszönöm a válaszotokat!

#betegség ##vizelésipanaszok
2018. dec. 19. 17:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nekem volt ilyen és végül kiderült hogy egy gombától van. Tenyésztettek rá? Nekem diétával és célzott gombaölőkkel múlt el. Diétát sok helyen találsz neten én az intimflora oldalon találtam. Plusz szerintem jók a gátizom tornák is youtubon találsz hátha az is segit.
2018. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Urológia, hólyagtükrözés, kenetvétel és annak kitenyésztése.

Idegi (pszichés) ok kizárható?

2018. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de már nagyon gondolkoztam rajta hogy jó lenne. Első válaszoló neked meddig tartott?
2018. dec. 19. 18:15
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen kizárható
2018. dec. 19. 18:15
 5/17 anonim válasza:
2018. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszi a videót utolsó válaszoló! :)
2018. dec. 19. 18:22
 7/17 A kérdező kommentje:
A kenetvétel és hólyagtükrözés egyébként milyen?
2018. dec. 19. 18:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Sajnos most se tudok aludni mert mindig amikor pisilek akkor a felét tudom egyszerre kiengedni pedig már pottyanok össze fáradtságomban :(
2018. dec. 20. 00:21
 9/17 anonim ***** válasza:

Valamilyen spéci baktérium vagy gomba okozza a problémádat, amire spéci gyógyszert kellene szedned, ezért nem múlik. Idült hólyaggyulladásnak hangzik amúgy, hogy nem tudod kipisilni magad - olyan, mint egy állandósult felfázás.

A tükrözés nem kellemes, de 4 év szenvedés után szerintem pont tojd le, csak legyél ennyivel is előrébb. Persze nem biztos, hogy kell, lehet, hogy elég kenetet venni. A lényeg hogy el kellene menned az urológiára. Ha voltál és ott se kaptál megoldást, menj magánúton.

2018. dec. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó! Tegnap beszéltem a szüleimmel és ők azt mondják hogy majd megbeszéljük az orvossal. De nagyon remélem hogy akkor segítene mert már nagyon össze tört vagyok hogy még fiatal vagyok és a céljaimat felkellett adjam emiatt 😢meg már az a rengeteg wcre rohanás egyszerűen már nem bírom idegileg ezt az egészet. Remélem, hogy ez a kenet és tükrözés tudna segíteni. Amúgy a tükrözést altatva csinálják?
2018. dec. 20. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!