Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tanácstalan vagyok Valaki?...

Tanácstalan vagyok Valaki? Teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés
19 éves fiatal lány vagyok krónikusan hipochonder.. ma voltam pszichiátrián ahol egy negyed órás beszélgetés után Zofloxot erős kedély javítót kaptam napi 20ml/ adag . Mondta a Dr.Nő hogy mellék hatásai öngyilkossághoz is vezethetnek ezért vegyem komolyan.. nem váltottam ki a gyógyszert ugy gondolom fiatal vagyok gyógyulni szeretnék de nem ilyen gyógyszerrel! Mit tehetnék ? Borzasztó minden napom rettegés h vakbelem van pl mert szúr a hasam... rettegek a korháztól. Senki nem ért meg stb. Hogyan tudnék gyógyulni? Ez a pszichiátria nagyon nem tetszik..

2014. aug. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Kb minden mentális betegségnél megjegyzik az öngyilkos gondolatokat mellékhatásként. Szerintem kezd el szedni,gondolom kisebb még ezekben a ható anyag mennyisége,amely mèg nem okoz komoly problémát.Ha igen,akkor azért van pszichiáter meg pszichológus,hogy ezt megbeszéld velük.

Attól is függ, hogy van-e benned ilyen hajlam. Én nem hipochder vagyok, de régen én sem akartam pont ezért szedni a gyógyszert,de mivel csak rosszabb lett, így ràvettem magam.

2014. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Autogén tréninget próbáltad már? Jókat hallottam róla.
2014. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is valami hasonlót ajánlok mint az utolsó.

Jóga, autogén tréning, vagy valami hasonló, ami leköt, megtanítja az elmédet normálisan működni.

2014. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
:))Hát azok emberek többsége akiket ismerek és jogázni járnak, nagyon hülyék.Szó szerint.Lehet hogy én vagyok hülye és mindenki más normális, de az már túl szép lenne hogy igaz legyen. Amugy mi váltotta ki belöled ezt a fajta betegséget? csak úgy meghallasz egy betegséget és azthiszed hogy az már a tied...Továbbá annyit még elárulok, hogy ne rettegj mindennap, vakbele mindenkinek van...kivéve akinek kivették:) Szóval a hasfájásod attól is lehet hogy beképzeled magadnak...szóval ha a dr. nő irj fel bogyót vagy bármit akkor szedd be, mert gondolom nem azért irta fel mert megakar mérgezni, hanem mert lát vmi olyasmit amit más nem...még te sem...
2014. aug. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!