Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudtok nekem tippeket adni?

Tudtok nekem tippeket adni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje beteg vagyok és elmentünk orvoshoz aki azt mondta hogy hörgőgyulladásom van.. ezek mellett tegnap kijött rajtam a kötő hártya gyulladás is. Lázam is van.. és azt szeretném kérdezni hogy ha volt valakinek valami ezek közül vagy csak tudna rá tippeket adni hogy minél hamarabb meggyógyulhassak azt meg köszönném. Esetleg láz csillapítására vagy kötőhártyagyulladásra vagy pedig a megfázás csillapítására tippeket? És még az hogy a kötőhártya gyulladásra jó szemcsepp?

2018. dec. 22. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igyál nagyon sokat, hogy minél előbb kiürüljön a szervezetedből a vírus! Jobbulást!

Szemcsepp előtt kérdezd meg a dokit, mert sokféle szemcsepp létezik.

2018. dec. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Főzzél az átlagosnál erősebb kamilla teát, letakarva hagyd ázni 15p, majd szűrd le...-vattakoronggal törölgesd vele a szemed,mind2 szemre külön vatta!!
2018. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mind2 szemre külön vatta!!"

És minden törlő mozdulat után új vatta, különben visszafertőzöd!!!

2018. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kötőhártya gyulladás bökő érzésének csillapítására a gyógyszertárban lehet venni cseppeket.

A hörgőgyulladást viszont ki kell feküdni. A gyógyulást kár siettetni! Esetleg olyan szövődményei maradhatnak amik évekig nem okoznak problémát, de az idő haladtával megkeserítik a mindennapjaidat. A láz csillapítása is csak 40 fok közelében javasolt. Nem véletlen találta ki az evolúció a lázat. Csak lázzal gyógyulhatnak az ilyen betegségek!

2018. dec. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm!
2018. dec. 24. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!