Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Itt már ténleg nincs kiút?

Itt már ténleg nincs kiút?

Figyelt kérdés

Kb 3 vagy nem tudom pontosan, éve vagyok Bulimiás, tudom sokak számára ez nem is betegség...meg hülyeség...

De én már ténleg nem akarom ezt, nagyon sokáig jártam pszichológushoz és mindent kipróbáltam de egyszerűen NEM TUDOK KI JÖNNI BELŐLE.

Meddig bírja igy a szerveztem?

Vannak itt ,,volt" bulimiások?


2018. dec. 27. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Megtudom erteni mirol beszelsz. Igaz nem bulimias nem vagyok viszont hanyasfobiam (emetofobia) van.

En ugye nyilvan nem hanytatom magam mivel pont azt akarom elkerulni. Ebbol kifolyolag nem eszem csak eppen. Minden nap hanyingerem van minden eves utan.azt sem tudom meg mondani mikor ettem egy jo izut utoljara. Nagyon vekony vagyok 42 kg. Szoval hasonlo az erzes. Nekem tarsul meg ehez kozep szintu szorongasos depresszio es panik betegseg. Nagyon elegem van es abban bizom wlhagy egyszer ez az orulet. Minden nap rettegek..

2018. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!