Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy tehetném boldoggá, van...

Hogy tehetném boldoggá, van ebből kiút, gyógyulási esély?

Figyelt kérdés
Kiderült nagybátyámnak csont áttétje van. Sok helyen fáj neki, csomot (daanatot) találtak tüdején, máján is van valami elválzozás, nyakába is. És valoszínüleg a gerence vonalában is van góc. Én úgy gondolom remény hal ki utoljára. Tartom benne a lelket ahogyan tudom. Minden nap elmegyek hozzá, megnevetetem.De ő mintha érezné ebből nincs kiút, és mintha feladta volna.. Valószínüleg kemo/sugár. Érdemes ezt a beavatkozast végrehajtani ? Vagy ettől még jobban szenvedne. Előre is köszönöm a válaszokat. Mindenkinek jó egészséget kivánok.

2017. aug. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A rák fizikai részéhez nem értek. Lelki értelemben azt tudod tenni, hogy sokat beszélgetsz vele, megnevetteted, és ami nem kifejezetten tilos, azzal elhalmozod. Legyen ez csoki, kedvenc étel, vagy 1-1 sör. Lehet nosztalgiázni, anekdotázni, pl sakkozás közben. Kitartás! Jobbulást!
2017. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséget ! :)
2017. aug. 7. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a remény hal meg utoljára. Ezért preferálom a kemót és a sugarat. Ameddig kezelést kap, van esély! Jobbulást kívánok Neki!
2017. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!