Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipohondria és pànikbetegsèg....

Hipohondria és pànikbetegsèg. Van kiút és megoldas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 26 éves fiatal làny vagyok. Eddig hálIstennek nem volt komolyabb betegségem. Sajnos egyre inkàbb aggódom az egészségem miatt az utóbbi időben többször pánikrohamom is volt.


Ha valamit talàlok magamon màr ütöm is be az internetre (kb napi 20*) ahol rosszabbnál rosszabb dolgokat talàlok mindig az jön ki hogy meghalok valami nagybetegségben. A környezetem és a pàrom már nem hallgat meg, nem vesz komolyan.. az elmúlt 2 hónapban voltam nőgyógyászati szűrésen, anyajegy melanóma szűrésen, vérvételen és hasi ct-n. Minden leletem kivàló lett a laboromban egy csillag sem volt... a ct kimutatta hogy minden szervem tökéletes. A gond az hogy mèg ilyenkor is stresszelek hogy mi van ha véletlenül összecserélték a leletem máséval stb. Nem tudom hogy lehet ezt leküzdeni de 1-2 hete tapasztalom magamon hogy néha megfàjdul a hátam s kisugàrzik a mellkasomba. 3 éve végzek egyébként ülőmunkàt kényelmetlen széken. Attól tartok mi van ha tüdőrák? (Nem dohányzom és nem köhögök). Szerintetek ennyi vizsgálat kimutatta volna ha nagy gond lenne? Nem tudom még hány vizsgálatra kell elmennem hogy megnyugodjak az elmúlt 2 hónapban kb 200.000ft költöttem a magàndokikra. Úgy érzem magam mintha egy félelem börtönben élnék s ahogy mondjuk belenyilal valahova a fájdalom màr kényszeresen ütöm be az internetre. A stressztől egyre rosszabbul alszom s fáradtabb vagyok.


2018. júl. 3. 00:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami oka csak van, hogy ilyen rossz idegállapotban vagy. Szerintem ezt a pénzt pszichológusra kellett volna költened. Magadnak kell rendet tenni a fejedben, hogy így akarsz élni a hátralévő életedben, hogy rettegsz a betegségektől, vagy nem? Ne a negatív dolgokra gondolj, hanem arra, hogy egészséges, és boldog vagy.
2018. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!