Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet tüdőrákom? 13 éves...

Lehet tüdőrákom? 13 éves vagyok és nagyon félek. Egy pár ilyen tünetről olvastam a neten. (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kb 2 hete voltunk strandon a barátnőmmel ott amikor kijöttem a vízből nem töröklöztem meg meg semmi ilyesmi és nagyon fújt a szél. Másnap reggelre már eléggé fájt a jobb oldali mellkasom aztán másnap már egy kicsit áttért a bal oldalira is. Azóta szinte semmi más tünet nincsen. Kivéve ,hogy napok óta fáradtabb vagyok (az is igaz hogy keveset szoktam aludni) és be van dugulva az egyik orrom (de az mar régebb óta) Egyszer viszont iszonyatosan szédültem azthittem hogy ott el is ájulok csak sikerült leülnöm így nem lett semmi. De egy-két napja elkezdem szárazon köhögni. Nagyon félek , hogy ez tüdőrák lehet. Olvastam is róla és ezek a tünetek benne vannak a korai jeleibe. Szerintetek ez lehet tüdőrák?? Vagy ha nem tüdőrák akkor esetleg valami más betegség? Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 21. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A tüdőrák az nem így alakul ki, h megfúj a szél és már másik héten tünetek jelentkeznek. Viszont tüdőgyulladás az könnyen előfordulhat, vagy megfázás
2016. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvoshoz menj el, szüleidnek jelezd a dolgot, bár nagy probléma nem igen lehet, csak bebeszéled :)
2016. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lakatos Vangelisz válasza:
89%
Igen, lehet.
2016. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Huh köszi. Kicsit megnyugtattatok. Igen az lehet hogy bebeszélem mert már volt ilyen egy párszor. Hát most voltam a háziorvosomnál csak nem ezekkel a panaszokkal hanem a torkom miatt. Ezért nem nagyon mentem el mert nem nagyon szokott foglalkozni ilyem dolgokkal.
2016. júl. 21. 23:02
 5/14 anonim válasza:
100%
Esélyesebb inkább egy tudogyulladas... Jobbulast! :)
2016. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És igen remélem tényleg nem az. Bár a válaszok alapján csak túlparáztam a dolgot.
2016. júl. 21. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, meghallgatja a tüdődet, lehet köptető kell, hogy fel tudd köhögni a váladékot.

Egyszerűen megfáztál, ennyi, miért lenne tüdőrák?

2016. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Anyáék aztmondták hogy ez nem tüdőgyulladás...meg hogy nem lenne értelme elmenni emiatt az orvoshoz..Hát ezekszerint biztos. De köszi a válaszokat
2016. júl. 22. 13:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyukádék nem tudhatják, hogy valóban nem tüdőgyulladás, azt csak röntgen mutatja ki, mielőbb menj orvoshoz, mert ha csak hörghurut, arra is gyógyszer kell,
2016. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát azért mondják mert nem vagyok lázas meg semmi egyéb tünet nicsen. És lehet hogy talán ezt is csak bebeszéltem magamnak vagy nem tudom. A tüdőgyulladásnál van-e valami egyéb tünete vagy valami?
2016. júl. 22. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!