Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan 1 honapja nem tiszta...

Lassan 1 honapja nem tiszta minden. Baj lehet? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Uj ev elott aranyerrel szenvedtem igy az ujjammal felnyultam majd bekentem. Csipett majd segitett. 2 napig nem tudtam szekelni amit egy eros hasmenes kovetett. Teljes mertekben megvaltozott a szekelesi rendem. Hol hasmenes, hol kemenyebb szeklet. Legyengulve erzem magam. Ha zsirosat eszem rosszul vagyok. Soha nem volt meg ilyen problemam es megmondom az igazat kezd nagyon ijesztove valni. Lehetseges, hogy valami fertozest bevittem? Szekletmintat adtam le, elvileg ott minden okes volt. Székletem sokszor hurutos, hasam puffadt. Januar 30 ra kaptam idopontot vastagbeltukrozesre. Lehet hulyen hangzik de mar halalfelelmem van.

Volt valakinek hasonlo gondja? Meg akarok gyogyulni de azt sem tudjuk mi a problema. Es ez nagyon ijeszto.

Valaszokat koszonom!


20/F



2019. jan. 16. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden lehet ennek a hattereben, virustol kezdve autoimmun betegsegig! Nem kell mindig a legrosszabbat gondolni. Nekem 3evig voltam hasonlo panaszaim (plusz egy par neg, hanyinger, hanyas, reflus, stb) mire rajottek mi a bajom. Nekem is volt halalfelelmem kozben, hogy biztos valami ritka, halalos urbeli nyavaja tamadott meg, de vegul kiderult, hogy csak fruktoz felszivodasi zavarom van :) kitartast! Jobbulast! :)
2019. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még azt felejtettem ki, hogy a hasam be van gyulladva mar 3 hete. Tapintasra lüktet bal oldalt.

Köszi a választ, en is remélem semmi extra!

2019. jan. 16. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!