Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajt csinálhattam? Többi...

Nagy bajt csinálhattam? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Szia! Kérlek olvasd el figyelmesen és ha fikázni vagy csupán észt osztani szeretnél kérlek ne! Köszönöm!

Egészen szürreális ez az egész.

1 hónapja (részegen) kíváncsi voltam, hogy az a hely ahonnam csak kifelé jöhetnek dolgok milyen érzés ha befelé is megy valami. Nem vagyok homokos, rohadtul megbántam ezt az egészet és soha többé nem szeretnék ilyet csinálni.

Na már most. Találtam egy répát majd feldugtam. Igen, most lehet megkövezni! Miután ez megtörtént 2 napig nem volt székletem. Azóta pedig teljesen összeomlott körülöttem minden!


Teljesen más a közérzetem, látászavarom is volt ezidő alatt,elesettnek érzem magam. Étvágy 0.


Azóta csak hasmenésem van amit néha habos illetve nyák követ.

Teljesen szürreális ez az egész és mint mondtam, soha többet ilyet, utólag belegondolva undorító és gusztustalan ez az egész amit csináltam.


Voltam háziorvosnál aki beutalt kórházba, belgyógyászatra. Ott kaptam időpontot további vizsgálatokra. Ezzel persze nem dicsekedtem el, hogy mégis mi történt. Láz még nem jelentkezett.


Nem merek róla beszélni senkinek illetve már félek, hogy valami komolyabb bajt csináltam magamnak ami következtében elég erősen félek, hogy milyen szövődményei lehetnek ennek.


Vagy az is benne van, hogy pszcihésen beszélem ezt be magamnak, hogy baj van? Viszont nem tudom elkülöníteni ettől az elesettségérzéstől.


Félek, hogy kezdek begolyózni illetve tudom, hogy Gyakorikérdéseken keresztül nem lehet gyógyítani. Csak hát a tünetek alapján az internet AIDS-tól kezdve a Crohn-gyulladáson át mindent felsorol és így félelmetes nagyon.


Nagyon röstellem magam és félek. Szerintetek mi lehet? Hogyan adjam ezt elő ha arra kerülne a sor? Köszönöm szépen a válaszokat és kérlek ne vessetek el emiatt. Kb ezt a kérdést is végső elkeseredettségemben írom ki ide, hátha valaki oksabb.



2019. jan. 18. 17:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akar elmulni. Vervetel mar volt es a tobbi meg csak most jon. Rémálom ez az egész. Remélem mihamarabb kijovok ebbol az allapotbol.
2019. jan. 23. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!