Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Kb 8-10 èves...

Ez mi lehet? Kb 8-10 èves koromban volt 2x olyan hogy álmombol felriattam hogy nem kapok levegőt mintha csukott szájjal próbáltam volna levegőt venni ébredés után pár másodpercre elmúlt utána többet ilyen nem volt?

Figyelt kérdés
Most viszont 27 vagyok ha terhelem magam, futok,lèpcsözök stb megkell álnom mert annyira dobog a szívem hogy fáj ès kapok ugyan levegőt de mintha nem lenne elèg? Voltam dokinál 6-8 éve nèztèk a szívem akkor rendben volt
2019. febr. 28. 10:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Dokinak telefonba elmondtam azt mondta fiatal vagyok ne foglalkozzak vele biztos psziches de nem nyugtatót meg mert akadályoz a munkába
2019. febr. 28. 11:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán légszomj.Vagy kisebb pánikroham is lehet.Erre az a jellemző hogy kapsz levegőt,de te azt hiszed hogy majd megfulladsz,illetve szapora szívverés.Pár perc alatt,elmúlik
2019. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor múlik el ha meghalok pihenni ha folytatom a tevékenységet egyre roszabb
2019. febr. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!