Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lépten-nyomon kiröhögnek,...

Lépten-nyomon kiröhögnek, hogy hogxlyan megyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legszívesebben bőgnék és elköltöznél egy másik országba.


Kacsázva megyek egy kicsit és jobban rázom a csipőm a kelleténél...


Kiskoromban csipőficamom volt, most gerincferdülés, lúdtalp, porckopás...


Napi szinten kivihognak. Pedig nem megyek nagyon rosszul.

Volt, hogy leállított valaki, hogy "hadd videózzam le, hogy hogyan mész, meg a pofámba röhögött". "nem bicikli, ne rázzad". A két legdurvább az volt, mikor megyek be a suliba egy tanár fogja a telfonját és levideóz...

Ja meg egy nénike beszól, hogy "részeg vagy már kora 7-kor, tessék szépen menni én nagymama vagyok". Ráadásul 25 éves vagyok.


Járok gyógytornára, de nem lesz jobb. De hogy ilyen durván megalázzanak miatta, ráadásul ilyenek, mint tanárok...


Aki tényleg jobban beteg és szarul megy, azzal is ezt teszik... Apai ágon az összes női felmenőm és minden másod-, harmad-, negyed unokatestvérem lány kisebb nagyobb mértékben csipőficamos. Van, aki tolókocsis idős korára, van akit már babaként műtöttek.


Ezen mi a vicces,ert most is itt bőgök.


2019. márc. 21. 16:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek rosszindulatúak. Tudom milyen az amikor az embert nézik, mert sérült. Annak kell örülnöd, hogy tudsz menni. Próbálj meg lassabban menni, és akkor talán észre veszik, hogy betegségből kifolyólag ilyen a járásod. Lépj túl rajta, fogadd el magad!
2019. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Költözz el egy másik országba. Nem az emberekkel van a baj hanem veled mert képtelen vagy elfogadni meg szeretni önmagadat. Ha így lenne te is velük nevetnél. Így mész.....és akkor mi van. A másiknak meg görve az orra a harmadiknak nagy a hasa vagy kicsi a melle. Mindenkinek van valami baja. Örülj, hogy van mivel menned. Nagypapámnak csak 1 lába volt. A másikat elveszítette a háborúban. Érdekes ő sosem problémázott ezen. Nekem meg égnek áll a hajam mert göndör. Rajtam is folyton röhögnek. A hajlektalan pl. Aut mondta, hogy hülye puli. Mert nem adtam neki pénzt. Egyszer nem engedtek be egy szórakozóhelyre mert azt mondták buckalakók nem mehetnek be. Én ezeken jót nevetek. ☺ a barátaim is közös nyaraláson szakadnak a röhögéstől ha meglátnak reggel meg röhögve fotóznak. Mikor még nincs csatt a hajamban. És akkor mi van. Én is nevetek velük. Próbáld ki te is. Vagy neked ez az egy tulajdonságod van, hogy viccesen mesz? Gondolom nem.
2019. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Foglalkozz értelmesebb dolgokkal. A.világ nem olyan vidám, örülj, hogy te legalább egy kis nevetést tudsz csempészni mások életébe.
2019. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!