Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy mondjam meg anyámnak,...

Hogy mondjam meg anyámnak, hogy legalább mikor munkából hazajön mosna kezet? Őrjöng.

Figyelt kérdés

Főzés előtt, wc után se..


Ráadásul a munkahelyéről cipeli haza mindig a vírusokat, ha legalább a kezét lemosná, mikor hazaér...


2019. márc. 22. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk úgy, ahogy ide leírtad.

-Anya b+, mossál már kezet, mert rohadtul gusztustalan, hogy koszos kézzel nyúlsz mindenhez.

2019. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Elé raknèk egy szakirodalmat arról, hogy mik lehetnek a kezèn, egy átlag nap után.

Nem ennèk a főztèből és látványosan fertőtlenìtenèm a kilincseket meg a többi tárgyat, amit megfog.

Lehet túlzás, de jogos, rengeteg betegség terjeng, amit egy egyszerű kezmosassal meg lehetne előzni. Most nagyon mennek a hányásos, hasmenéses vírusok. Mindenkin atmegy, ha valaki hazaviszi

2019. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leordítanám a fejét ha szép szóval nem megy. Vagy beleköpnék az ételbe amit kiszedett magának mondván biztos mocskos a kezéről még nem került bele elég bakterium, ő meg tudod, hogy szereti őket így a kedvébe akartál járni.
2019. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Képen törölnének, az tuti.


Vettem neki kézfertőtlenítót, azt is sértésnek vette...

2019. márc. 22. 19:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Most is pont beteg...
2019. márc. 22. 20:09
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont elkaptunk tőle egy betegséget, de természetesen kikéri magának "minden hülyét el kell viselni", plusz őrjöng. Vírusok nem is léteznek, ergo kezet sem kell mosni. Az influenzát sem elkapja, hanem "megfázott", legközelebb jobban fel kell öltözni, ezen változtatni sajnos nem lehet...
2019. márc. 23. 11:38
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom hány éves vagy, de ha elmúltál 18 akkor próbálj elköltözni otthonról, mert elmebeteggel nem jó dolog együtt élni. Képen töröl ha szólsz neki. Mondjuk én 17 évesen úgy adtam vissza, hogy majdnem lerepült a feje. Egész életemben ütött vágott. Utána többet nem mert hozzám nyúlni. Érettségi után meg léptem.
2019. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
f#szért kell őrjöngeni, itt is mindig csak az őrjöngés megy.. :(
2019. márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

dettó. és mellé

"nekem te ne mondd meg mit csináljak én vagyok az anyád nem fordítva".. bármilye tanácsnál

2019. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
n
2019. márc. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!