Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Iszonyatos fejfájásom van,...

Iszonyatos fejfájásom van, vajon mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elkaptam valami hányós/hasmenéses vírust ami miatt 2 napig nyomtam az ágyat. Az első este kezdődött a szörnyű fejfájás. Főleg a tarkómnál aztán már a fejem tetjén is, meg ha lehajolok akkor a fejem rettenetesen fáj. Már nem vagyok lázas és 3 napja nincs hasmenésem. Ettem meg ittam is eleget, étvagyam is kezd lenni de a fejfájas nem akar elmúlni. Nem merek bevenni semmit mert félek attól a gyomrom fájdul meg. Mi lehet ez? Csak elfeküdtem volna? Mert fekve rosszabb. Van valakinek valami ötlete. Próbáltam masszírozni is, nem nagyon lett jobb. Eléggé meg vagyok ijedve.

2019. márc. 28. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem tudod kilazítani a nyakcsigolákat, keress egy csontkovácsot, aki ért hozzá.
2019. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rosszul hangzik?
2019. márc. 28. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!