Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fül-orr-gégészeti probléma...

Fül-orr-gégészeti probléma vagy sem?

Figyelt kérdés
Voltam fül-orr gégészeten fülfájással, de szerinte nincs semmi gond.. Eldugul a fülem, valahonnan kisugárzik a fájdalom, van hogy mindkét fülembe de inkább a balba. Gombócérzés van a torkomban, ami kitapintható is az állam alatt a gégémnél. (csomó, vagy duzzanat) Nehezen tudok nyelni, kapar a torkom... de nem vagyok megfázva vagy ilyesmi. Mindezekmellett szájszaggal küzdök évek óta, manduláimat kivették emiatt, belgyógyászati gondom nincs, tehát sem reflux, sem felszívódási zavar.. Vagy bármi hasonló.. Fogorvos szerint nem fogászati probléma, röntgent felvétel alapján nem lát semmit. A fogínyem érzékeny itt-ott.. (Fül-orr gégész CT-t ajánlott, de mivel magánban voltam, beutalóm sincs.. ) Gyengének érzem magam, mint aki beteg lenne.. Valakinek valami tapasztalat?

2019. márc. 31. 13:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


"Bár a reflux nem kimondottan egy fülfájós fejfájós dolog, de attól még lehet."


Szerk.: De attól még lehet refluxod is, így pontos. :)

2019. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hal isten nincs refluxom, volt gyomor-es beltukrozes is. Tanacstalan az osszes orvos, akinel mar megfordultam. :/
2019. ápr. 2. 11:52
 13/13 A kérdező kommentje:
Van egy kisebb orrsovenyferdulesem, amit eddig nem mondott a ful-orr-gegesz, mert szerinte 10-bol 9 embernek van ilyen gondja.. Ebbol adodoan lehet orrmellekureg gyulladas, szoval intezem a CT-t.
2019. ápr. 2. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!