Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek lehetnek a glutènérzékeny...

Ezek lehetnek a glutènérzékenysèg jelei?

Figyelt kérdés
Tudom hogy főleg a hasfájás, puffadás, hànyás szoktak a tünetei lenni, ritkább esetben soványság, rossz kedv, kiütéses bőr. Nekem pont ezek vannak. Hasam nem szokott fàjni, nem hányok, nem vagyok rosszul, viszont évek óta próbàlok meghízno, nem tudok, nagyon vékony vagyok, plusz hajam se nő, bőröm se szép sajnos, és ezek miatt màr nagyon rossz kedvem is van. Próbálom kideríteni mi bajom lehet és nagyon gyanúsnak tartom. Házi orvosmnak mondtam h szeretnék elmenni egy ilyen tesztre de nem engedett úgyhogy majd megyek priváthoz. Emellett pm alulműködésem van, amivel ugye gyakran jár együtt glutén, laktóz, stb érzékenység. Tehát a kérdésem az hogy szerintetek ezek a tünetek is lehetnek a glutènérzékenység (esetleg plusz más étel) jelei vagy muszáj h a hasfájás, hasmenés, görcsölés is ott legyen? Van ilyen akinek csak ezek voltak amik nekem is? Köszönöm!
2019. ápr. 7. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek, van rá patikai gyorsteszt, érdemes lenne megcsinálni: [link]
2019. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább elmegyek majd orvoshoz, de csak 2-3 hét múlva tudok, addig is szeretnék itt érdeklődni. Amúgy köszi, én is gondoltam erre, de jobb ha orvos csinálja + több mindenre szeretném csinálni és akkor inkább az éri meg.
2019. ápr. 9. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfèlekèpp vizsgàltasd ki magad!Lehet màs oka is a tüneteidnek. A pm alulműködèsedre jòl be van àllítva a gyògyszermennyisèged?
2019. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az még folyamatban van. Tavaly nyàron derült ki, azóta szedem a gyógyszert. Lassan de kezdenek beállítódni az értékeim. Már csak egy van ami picit magasabb de màr nem sok kell. És mindenféleképpen ki fogom vizsgáltatni, csak gondoltam megkérdezem itt is, hàtha volt valakinek ilyen.
2019. ápr. 10. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!