Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha azt mondom a háziorvosnak,...

Ha azt mondom a háziorvosnak, hogy úgy fáj a derekam, mint amikor a lumbágóm kezdődött, akkor rá tud valamiből jönni, hogy nem igaz?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve voltam legutóbb táppénzen. Most nem tudom másképp megoldani a dolgaimat, mert munkahelyről nem engednek el.


Ha elmegyek az orvoshoz és azt mondom, fáj a derekam, van valami, amiből rá tud jönni, hogy valójában nem fáj?


2019. ápr. 8. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Nálunk a háziorvos nem ír ki betegszabadságra, ha azt mondom neki ,hogy semmi bajom, csak fontos ügyet kellene elintéznem és munkaidőben van az is. De munkahelyről sem engednek el. Szabadsággal kapcsolatban időben kell előre szólni, de akkor még nem tudtam ezzel tervezni.
2019. ápr. 8. 22:25
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van. A mozgáson látszik, ha valaki kamuzik, a gerinc melletti izomzat szokott keményebb lenni, vannak spéci nyomáspontok, amik fájnak. Több indirekt jele van a derékfájásnak, és a kamuzásnak is. Én elmondanám, hogy mi a helyzet. Egy évben egyszer nem hiszem, hogy ez gond lenne.
2019. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én sem úgy gondoltam, hogy magamat kihúzva, emelt fővel mennék a dokihoz. Nagyon jól tudom, milyen az, amikor a derekam fáj.


Volt olyan, hogy nem bírtam az ágyból sem kikelni, na, az nagyon durva volt. Utána három nap múlva tudtam elmenni hozzá.

2019. ápr. 8. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!