Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen szívprobléma az,...

Milyen szívprobléma az, amikor erős hasogató szívfájdalom van és ez minjdig ízületi merevséggel és fájdalommal jár?

Figyelt kérdés

Tudom, kardiológus, de a sokadik volt, és csak a karjait széttárni tudta mindegyik, szal már kicsit elég ...


Viszont ez az ízületi merevség és fájdalom nagyon rémlik nekem vhonnan a szívvel kapcsolatban.


valaki esetleg benne van a témában?


2019. ápr. 12. 11:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nagymamám szívbeteg volt,volt 2 infartusa és szívelégtelenségben halt meg. Sokszor volt rosszul de alsó végtagot érintő problémája soha nem volt. Meg olyasmi amit írsz. Fulladt, valamelyik ksrjába sugárzott a fájdalom, szorító érzésr vollt a mellkasában. Ilyesmi tünetekre emlékszem.
2019. ápr. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Most lehet baromságot írok. De azon a területen van még a csecsemő mirígy. Elképzelésem sincs milyen tünetekkel jár ha az megbetegszik. Olvass utána hátha. A gyomrod van még ott középen, a rekeszizmod. Esetleg rekedzsérv ami kizáródik időnként és az okoz fájdalmat? B12 magnézium kálium hiány? Ezek mind csak tippek....úgy szeretnék segíteni.
2019. ápr. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aneurizma esetleg? Vagy valami daganat ami elnyom területeket. Ezek a röntgenen nem feltétlenül látszanak. A szív pl. Kitakar ami mögötte van nem látszik ha régi a rönthen semmi nem látszik. Kéne egy mellkas ct. Azért ne ijedj meg csak tippelgetek. Lehet végül valami banális ok lesz.
2019. ápr. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Kardiológus látott már?Magnéziumot,B6 vitamint próbáltad már?
2019. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, de sajnos semmi. az állapot csak romlik, de az elvileg kompetens szakorvosok is legjobb esetben annyit írnak, hogy "kivizsgéálására további tippem nincs", és akkor itt vége. miközben a fájdalom is még tűrhetetlenebb és még gyengébb vagyok. de végül is miért lepődöki megh, azon csodálkoznék, ha megtalálnák az okot :(

(még magánrendelésen is alaposan átvertek, na úgy gondolom, ez az a pont, amikor azt mondhatom, h tényleg vége magyraországon az eü-nek. már nem csak állami ellátásban, de még privátban is a legpofátlanabb módon átvernek .... erre már mit mondjak. igen, az történt, h kifizetteték velem a 38 ezret ultrahang, vizsgálat és Holterre egyik este, mondták, menjkek másmnap, felteszik a Holtert, én mentem is, és a létező legbunkóbb hangnemben ki voltak akadva, hogy mit akarok egyáltalán, se időpontom se semmi és különben is fizessem először ki, ha akarok bármit. ugye ez itt már a no comment kategória, tényleg nincsenek szavak ... és egyszerűen elhinni se akarom, h ide jutottunk, csak hát ilyenkor saját bőrén tapasztalja az ember. egyébként milyen kis ravaszak, gondoljunk bele, tegyük fel, bekajálom, másodszorra is kifizetem, harmadnap ismét oda megyek, és ismét közlik ezt velem ... vajon hányszor játsszák el ezt egy pacienssel? már ott tartunk h vinni kell 2 tanút + titkos kamera? vagy mi van ebben az országban? úgyhogy ennyi, a remény sincs már meg)

2019. jún. 24. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!