Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tönkre van menve az idegrendsz...

Tönkre van menve az idegrendszerem?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok , s magamon érzem sokszor hogy hirtelen felugrik a vérnyomásom!Sokszor remeg a kezem , emiatt kiejtek sokszor dolgokat a kezemből,és valamikor dadogok nem bírom normálisan kifejezni magam ! Rengeteget eszek , nem sportolok naponta iszok koffeint ! Sokszor eszek szénhidrátot , zsíros ételeket, van egy hasam felszedtem kilókat ! Rengeteget izzadok mindennap stresszelek és nem jól alszom , sokszor felriadok , rengeteget káromkodok mert így adom ki magamból a felgyülemlett napi stresszt ! Hogy lehetne ebből kigyógyulni? Környezet változás?

2019. ápr. 18. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyi a dolgod, hogy a jelenlegi életmódodnak a reciprokát csináld. Tehát sport, kevés evés, nyugi, relax.
2019. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát a nyugi meg a relax nehéz ! Ha nyugodt vagyok melóhelyen tesznek róla hamar egy beszólással vagy valamivel ,hogy a nyugalomnak annyi legyen !
2019. ápr. 18. 12:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg a magyar helyesírás szabályainak 12. kiadását.Sokat fog segíteni első körben. Maaodikban pedig te magad írtad le mit csinálsz rosszul. Változtass rajta. Magától se lefogyni nem fogsz ha zabálsz, se a remegés nem múlik el ha döntöd magadba a koffeint és meg sem mozdulsz.
2019. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!