Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Hasi fájdalom, puffadás, hányinger mitől lehet?

3-4 hete kezdődött az egész, először csak egyszer-kétszer "szúrt" bele a fájdalom a borda alatti területre, azóta már mindennapos, van amikor aludni sem tudok tőle. Egyszer jobb oldalon fáj, utána bal oldalt, van amikor köldök fele is kisugárzik. Vérvétel és hasi ultrahang megvolt, mind a kettő negatív eredménnyel. Viszont a probléma továbbra is jelen van. Valakinek volt hasonló problémája?

Segítségeket előre is köszönöm.

28/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: has, puffadás, fájdalom, hányinger

ápr. 18. 18:50  Privát üzenet  

A válaszok
Allergiavizsgálat volt?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 18. 18:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

még régebben(~10 év) akkor nem volt semmi. de most nem is tudom mi okozná, meg ennyi idő elteltével kialakulhat allergia? (liszt,tej stb...)

# 2/5Időpont ápr. 18. 19:00 Privát üzenet
Célszerű lenne megismételni, ismerek olyat, akinek huszonéves korában alakult ki pl laktózérzékenység, nem is egyet.

# 3/5Időpont ápr. 18. 19:02 Privát üzenet
Addig is akár te magad is megfigyelheted hogy kb mi után lépnek fel: glutént kihagyni egyik nap, laktózt a másik nap, és így tovább amíg magára a vizsgálatra sor nem kerül, így addig is tudod, mire kell figyelned - már ha tényleg ez a probléma.

# 4/5Időpont ápr. 18. 19:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi a tippeket, ünnepek után utánanézek

# 5/5Időpont ápr. 18. 19:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyomást, szorító érzést érzek a bal bordam alatt, hónapok óta egy ponton fáj a hasam, hányinger, szédülés rossz közérzet?
Gyomor fekély vagy szorongásom van?
Ma reggel buszozás közben (ültem a buszon) éreztem hogy teljesen véletlenszerűen, néha-néha beleszúr a hasamba. Aztán napközben már nem nagyon éreztem. Ennek mi lehet az oka?
Mi lehet a bajom?
Mitol lehet ez?
Éjszaka, hideg verejtékezés, hányinger, hányás, mellkasi fájdalom, ájulásérzés! Mitől van?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!