Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi fájdalom, puffadás,...

Hasi fájdalom, puffadás, hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés

3-4 hete kezdődött az egész, először csak egyszer-kétszer "szúrt" bele a fájdalom a borda alatti területre, azóta már mindennapos, van amikor aludni sem tudok tőle. Egyszer jobb oldalon fáj, utána bal oldalt, van amikor köldök fele is kisugárzik. Vérvétel és hasi ultrahang megvolt, mind a kettő negatív eredménnyel. Viszont a probléma továbbra is jelen van. Valakinek volt hasonló problémája?

Segítségeket előre is köszönöm.

28/f



2019. ápr. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Allergiavizsgálat volt?
2019. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még régebben(~10 év) akkor nem volt semmi. de most nem is tudom mi okozná, meg ennyi idő elteltével kialakulhat allergia? (liszt,tej stb...)
2019. ápr. 18. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne megismételni, ismerek olyat, akinek huszonéves korában alakult ki pl laktózérzékenység, nem is egyet.
2019. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig is akár te magad is megfigyelheted hogy kb mi után lépnek fel: glutént kihagyni egyik nap, laktózt a másik nap, és így tovább amíg magára a vizsgálatra sor nem kerül, így addig is tudod, mire kell figyelned - már ha tényleg ez a probléma.
2019. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, ünnepek után utánanézek
2019. ápr. 18. 19:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem egy hete ugyan ez a problémám. Hol jobb, hol a bal oldalon szúr be, vagy tompán fáj...van, hogy a köldökömnél. Én holnap megyek vérvételre.

Kérdésem: neked kiderült, hogy mi okozta a panaszaidat?


34/l

2019. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!