Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nemtudom elvágtam-e egy eret....

Nemtudom elvágtam-e egy eret. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ma borotválkozás közben a nyakamon megvágtam magam és vérzett egy darabig, már elállt de félek, hogy a penge eret talált mert pont a vágás alatt fekszik egy ér. Ez kb 10 perce történt, ha elvágtam volna egy eret elvéreztem volna már?

2019. máj. 14. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem hiszem el hogy igazi kerdes :D
2019. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Tegnap én is megvágtam magam. Semmi gond, pár nap alatt begyógyul. Eret biztosan nem vágtál el :D Ajánlom, hogy cseréld a pengét, ha többször is megtörténik, mert valószínű, hogy elkopott már.
2019. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Hogyne vágott volna el eret? Hisz vérzett...
2019. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Maximum hajszáleret, elvérezni nem fogsz....ahhoz hogy artériát érjen mélyebbre kellene vágni
2019. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Mivel az emberekben a vér az erekben tartózkodik, ezért ha vérzett, akkor eret vágtál el.

Viszont az erek többsége vékony, ezért nem igazán jelent problémát.

Komoly eret véletlen megvágni lehetetlen.

2019. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, ja, úgy értettem, hogy valami komolyabb eret biztosan nem vágtál el :)
2019. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tartós tejet már ne vegyél 😁😁😁
2019. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!