Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? El menjek...

Mi lehet velem? El menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Már múlt csütörtök óta a "jobb oldalam beteg". Ez hülyén hangzik, úgyhogy kifejtem:

A jobb orrom taknyos, sz8nte teljesen be tud dugulni, a bal viszont teljesen üres és tiszta. A jobb fülemre tompán, már szinte egyáltalán nem hallok, hiába takarítom, semmi változás és még a torkom is kapar időnként, és úgy köhögök mint aki épp meghalni készül. jobb oldalon lévő egyik rágófogam gyökér kezelésen volt, de most egy hatalmas lyuk van helyette(nem esett ki, egyszerűen csak hónapról hónapra nagyobb a lyuk, érzékenyebb a helye)). Most úgy mégis mi lehet velem? Rendesen eszem, rendesen iszom, van hogy vitamint is egyszer egyszer bekapok, változatosan kajálok, sportolok(futok, itthon edzek), mégis ez van.


2019. máj. 18. 08:19
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Hát a fogadat meg kellene nézetni, a fedőtömés kiesett belőle valószínűleg.

Sokszor nekem is csak az egyik orrom van eldugulva, illetve az folyik, előfordul.

Vagy valami allergia, vagy megfázás, esetleg valami vírusfertőzés, én fülészetre is elmennék.

A sportolás és az egészséges életmód nem minden esetben függ össze azzal, hogy beteg leszel-e.

2019. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, rendben, köszönöm.

Én csak azt nem értem már, miért csak a jobb oldal? Mármint hogy miért csak a jobb orrom, fülem, stb..

2019. máj. 18. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak az egyik orromból jött a nátha, nemrégiben múlt el, füled attól fáj, orrcseppet kellene használni, ne takarítgasd, hanem menj el fülészetre. Köhögésre is kellene valami, orvoshoz kellene menned.
2019. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!