Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Fiatalon a stressz okozhat ilyet vagy szívbetegség?

17 éves vagyok és a szivem néha szúr és ilyen diszkomfort érzést érzek ott. Elég szorongó és stresszes hónapokon vagyok túl és gondoltam arra ez miatt van. Vagy lehet szívbetegség is. Voltunk édesanyámmal kb 1 éve szívorvosnál de ott aztmondták tökéletes minden, ezért is reménykedem, hogy csak a stressz. Elalvás előtt ilyen furcsa érzésem van mindíg, mintha kihagyna egyet a szívem és gyomoridegem lesz.Nyugtassatok meg, hogy csak ráparázok..

Egy aggódó 17 éves F

Keress kérdéseket hasonló témákban: szorongás, stressz, szív, fájdalom

máj. 20. 10:58  Privát üzenet  

A válasz
Megnyugtatlak, csak ráparázol. Ha annyira stresszes vagy, nézz uána a jutubon a stresszoldásnak.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 20. 12:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Naponta többször előforduló hevesebb szívdobogás mitől lehet? Valamilyen mozgás közben jön elő mindig.
Szorongás vagy szívbetegség?
Mennyi az esely, hogy szivproblema alakuljon ki nagyon fiatal korba?
Szerintetek lehet, hogy szívbeteg vagyok? Fontos!?
Fáj a mellkasom közepe, időnként, rendszertelenül, de talán esténként sűrűbben, szúrni szokott a szívem tájékán leginkább alatta, ilyenkor kis levegőt veszek mert a nagynál...
Szívbetegség vagy pánikbetegség lenne?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!