Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik ezek a kiütések a kisfiamon?

Mik ezek a kiütések a kisfiamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam 6 hetes és elkezdtek kijönni a képen látható kiütések.


[link]



Mi lehet ez ? Lábán, hasán már van.


Mit tehetek? Mi ez?



2019. jún. 1. 19:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gondolom szoptatod a kicsit. Ilyenkor az anyukák kíméletes étrendet alkalmaznak:kelkáposzta,fejtett bableves stb,egyéb puffasztó ételeket kerülik.

Valaki említette a mosószert ami az ágynemű,ruházattal érintkezve a kis test lehet olyan,mint az általad feltett kép.Valójában nem kell akkora mosószeradag ami a dobozokon megjelenik.A mosószer felét mosószódával pótolod ugyanolyan szépen mos,jobban ki tudja öblíteni a gép a ruhákat.Sajnos,engem is ingerel ha marad a ruhában mosószer maradékok,

2019. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10/11-es Kalapács felhasználó! Kivel beszélgetsz?
2019. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Gondolom olyanokkal beszélget kalapács, akik orvos helyett anonim laikusok válaszát várják egy hat hetes tünetes csecsemő kapcsán!!!
2019. jún. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"10/11-es Kalapács felhasználó! Kivel beszélgetsz?"


A kérdezővel természetesen. Persze meglehet sértődni a modorom miatt de szerintem nem tartozom bocsánat kéréssel.


Először is tisztázzunk valamit. Ez a topic nem erre van sőt egyetlen fórum sem. Ez és az ehhez hasonló oldalak arra vannak hogy ha van egy betegséged akkor rákérdezel tapasztalatokra stb.


És nem arra hogy van valami baj és orvos helyett az internetet bújod még ha csupa orvossal is lenne tele az oldal távolról senki nem képes diagnózist felállítani ez kész tény.


Sok ilyen idióta van itt hogy mindenféle panasszal kérdést ír ki orvoslátogatás helyett de ok ha valaki hülye az legyen az, az ő élete nem másé.


De amikor az ember ilyet lát hogy egy hat hetes csecsemővel gond van és itt kér tanácsokat szerintem jogos a felháborodásom. Most ha valaki ilyen idióta és netán a válaszolók hülyeségből azt írták volna hogy ne menjen sehová elhiheted hogy van olyan debil hogy otthon is maradt volna.


Én szerintem az ilyesmit büntetni kéne.

2019. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!