Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tennél ha tudnád hogy...

Mit tennél ha tudnád hogy soha többé nem tudsz aludni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
meghalnék valószínűleg
2019. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Elköszönnék az ismerőseimtől.
2019. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Egész estés filmmratont tartanék
2019. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Megrendelném azt az 500 könyvet, amit eddig nem volt időm elolvasni...
2019. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
A tudomány mai állása szerint egy idő után nem tennék semmit, mert belehalnék. Hogy ki mennyi ideig bírja, azt embere válogatja, de túl sokáig senki.
2019. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tudomány csak a normál eseteket ismeri. Sajnos van rendkívüli is. Amikor a tabletták teszik tönkre egy ember életét :(((
2019. jún. 13. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

6., kérdező. Oké, értem én, hogy átmenetileg nem tudsz aludni, ez stressz, trauma, különböző okok miatt előfordul és akár hónapokig is eltart, hogy max. 2-3 órákat alszol, de te azt kérdezted, mi lenne, ha soha többet nem tudnánk aludni. Nem mindegy.

Így viszont azt mondom, hogy ne kapkodd az altatókat, mert látod, hozzászoktál, hanem a gond eredetét kell kideríteni, mi okozza ezt nálad. Ne szomorkodj, nincs minden veszve, csak utána kell járni.

2019. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem szedtem altatót. Soha.
2019. jún. 13. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

Előbb-utóbb belehalnék.

Kedves kérdező, igyál nyugodj teát. Sajnos reggel nem volt nyitva a gyógyszergyár, úgyhogy ma ideges voltam, nem tudtam lenyugtatni magamat. Itthon ittam két teát, most már nem vagyok ideges.

2019. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!